הרשמו לניוזלטר שלנו
2
Navigation Menu

יקב פלם

יקב משפחתי הממוקם בלבו של הנוף המרהיב של הרי ירושלים, בפתחו של נחל כסלון ויער הקדושים. היקב פלועל למעלה מעשור ומשלב בין מסירות אמיתית לעבודה בכרמים לבין הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר בתהליך עשיית היין. השילוב של אהבת היין, הארץ והרוח הצעירה מוביל את יצירת יינות יקב פלם. כיום מייצר יקב פלם כמאה אלף בקבוקים ונחשב לאחד היקבים המובילים בישראל ויינות היקב נמנים באורח קבע בין יינות הצמרת של ישראל.
 
noble1
נובל 2008

61% קברנה סוביניון, 28% מרלו, 11% פטי ורדו מגפנים בוגרות בלבד הגדלות בחלקות הכרמים דישון ובן זמרה שבגליל העליון ומטע שבהרי יהודה.
בשנת 2008, לאחר עשר שנות עשייה, למידה והקפדה על הפרטים הקטנים ביותר הרגשנו שהגיע העת לייצר את היין שחלמנו עליו כבר שנים, יין שיספר את הסיפור החד פעמי של שנת בציר, סיפור המפגש בין אדם, אדמה, אקלים וכרם. מעקב של שנים ארוכות אחר התפתחותן של הגפנים בחלקות אלו מאפשר לנו לזקק את המצוין ממה שהוא כבר הטוב ביותר.

 

 

2a-loes
מרלו רזרב 2005

85% מרלו, 10% פטיט ורדו ו- 5% קברנה סוביניון מהחלקות הטובות ביותר בכרם בן זמרה – גליל עליון.

יין עשיר ומורכב שהוא תוצאה של משטר גידול קפדני בכרמים ותפוקת יבולים נמוכה במיוחד. מרלו מוחצן ועוצמתי המאופיין בארומות פירותיות ופרחוניות, טעמי פרי ותיבול מודגשים וסיומת ארוכה, רכה ומינראלית.

 

WINE & FRIENDS | +972.52.243.4049 | Info@WineandFriends.co.il

The Pitch Factory + YoYoMedia